Apothekers demonstreren tegen uitkleding farmaceutische zorg
Het Landelijk Actie Comité Apothekers (LACA) organiseert donderdag 8 oktober een landelijke demonstratie tegen de uitkleding van de farmaceutische zorg in Nederland. De demonstratie is voorafgaand aan het Kamerdebat over het geneesmiddelenbeleid.
Het voornaamste doel van de KNMP is de minister te overtuigen dat het preferentiebeleid niet langer vol te houden is. Daarnaast zijn apotheken momenteel niet in staat om kostendekkend te werken. De KNMP vreest dat als de minister niet ingrijpt, de hoogwaardige farmaceutische zorg die Nederland kent wordt doorbroken.
De apothekers verzamelen donderdagochtend bij het KNMP-gebouw in Den Haag, waarna zij naar de Tweede Kamer zullen lopen. Daar volgt een korte toespraak en wordt een petitie aangeboden aan de vaste commissie Volksgezondheid. Tot slot zullen de apothekers in overleg gaan met minister Klink over het geneesmiddelenbeleid.
- Bekeken (2319)
- Reacties (0)
Gerelateerde Berichten
- OMS: 'Uitkomst onderzoek naar inkomens staat al vast'
- Penibele financiële situatie Rode Kruis Ziekenhuis voorlopig voorbij
- CBS meldt sterke groei uitgaven aan huisartsenpraktijken
- Bezuinigingen uitgelekt: eigen risico naar 350 euro
- Megamaatschapvoorzitter Anco Vahl: 'Er is nooit discussie over geld'
- 'Eigen bijdrage huisarts slecht idee'
- Jaarlijks medicatie bij 65-plussers beoordelen
- LHV waarschuwt weer voor spooknota’s
- Specialisten in algemene ziekenhuizen vaker in loondienst
- Specialisten vrezen hogere babysterfte in Noordoost-Friesland
(Advertentie)



