Klink valt zorgplannen VVD aan
Demissionair minister Ab Klink van VWS heeft felle kritiek geuit op de zorgplannen van de VVD. Hij deed dat tijdens een campagnebijeekomst van het CDA, zo meldt De Telegraaf.
Klink stelt dat de VVD meer wil laten betalen voor minder zorg. Met name chronisch zieken en mensen die langdurig zorg nodig hebben, worden hard getroffen, zo waarschuwt Klink. Hij noemde de plannen van de VVD een ‘aanslag op de zelfredzaamheid’, door mensen met een AOW van 900 euro 800 euro per maand te laten betalen voor de kosten voor inwoning en zorg. Bovendien doet de VVD te zwaar beroep op mantelzorgers.
Huisarts
Klink hekelt ook het voorstel van de VVD om de huisarts onder het eigen risico te brengen. Zo zou de partij een grote groep zorgmijders creeëren, waardoor de kosten voor de zorg worden opgedreven.
- Bekeken (1122)
- Reacties (0)
Gerelateerde Berichten
- Samenwerking PVV voor alle CDA’ers moeilijk
- Ab Klink trekt zich terug als onderhandelaar
- CVZ wilde eerst eenmalige vergoeding GLI
- RVZ-voorzitter wil bekostiging baseren op gezondheidswinst
- Groeiend aantal specialisten gedemotiveerd
- Arts meldt overlijden kind vaak niet
- Huisartsen willen Raad voor Eerstelijns Zorg
- Oud-ministers willen verhoging eigen risico
- Spelregels samenwerken ketenzorg bekendgemaakt
- KNMG verwijt VVD en CDA gebrek aan visie
(Advertentie)







