December gaat traditiegetrouw gepaard met jaaroverzichten: wat gebeurde er de afgelopen 12 maanden? Vier experts wagen zich dit jaar voor de achtste keer aan een Neurologisch Jaaroverzicht.
Welke ontwikkelingen classificeren zij als baanbrekend voor 2026? Waar hadden zij hun hoop op gevestigd maar kon niet worden waargemaakt? En wie en wat gaat de zorg in 2027 veranderen?
Luister en discussieer mee tijdens deze levendige uitzending o.l.v. Tom van ’t Hek. Hét overzicht van 2026 om niet te missen.
Sprekers
Prof. dr. Joep Killestein
Hoogleraar neurologie
Amsterdam UMC
Prof. dr. Teus van Laar
Hoogleraar neurologie
UMC Groningen
Prof. dr. Philip Scheltens
Emeritus-hoogleraar neurologie
Amsterdam UMC en Head Dementia Fund, EQT Life Sciences
Prof. dr. Gisela Terwindt
Hoogleraar neurologie
LUMC Leiden
Drs. Tom van ‘t Hek
Moderator
Datum en tijd
Maandag 14 december van 20.00 tot 21.30 uur.
Accreditatie
Accreditatie is voor 2 punten in aanvraag bij NVN, VSR en NAPA.
Doelgroep
Neurologen, Aios Neurologie, physician assistants en verpleegkundig specialisten.
Gratis te bekijken
Deze uitzending is gratis te bekijken.
Vragen?
Voor vragen over deze webcast kunt u terecht bij nascholing@springer.com.
Mede mogelijk gemaakt door meerdere partijen, waaronder:


-
Privacyvoorwaarden
In het kader van GDPR leeft Springer de wet- en regelgeving na zoals deze wordt gesteld door deze wet. Voor deze nascholing geldt dat het een samenwerking betreft tussen Springer, Lilly en Sanofi en dat zij elk hun eigen doel en middelen bepalen in de verwerking van persoonsgegevens. Springer, Lilly en Sanofi zijn daarmee afzonderlijk verwerkingsverantwoordelijken. De privacyvoorwaarden die van toepassing zijn vindt u hier: Springer Health+, Lilly & Sanofi.