Antistolling en bloedingen

Delen via:

Een bloedserieuze zaak

U kunt deze uitzending ook online bekijken. Meld u hier aan om de live webcast online te bekijken.

In Nederland worden inmiddels meer dan 600.000 patiënten behandeld met antistolling. Daarmee worden zij beschermd tegen ernstige trombotische complicaties zoals beroertes of veneuze trombo-embolieën.

De keerzijde van de medaille is dat u als arts steeds vaker te maken kunt krijgen met – soms levensbedreigende – bloedingen bij uw patiënten door het gebruik van antistolling.

Aan de hand van casussen zullen de experts u bijpraten over de laatste stand van kennis hoe daarmee om te gaan.

Na deze bijeenkomst bent u op de hoogte wat kan worden gedaan als bloedingen toch optreden, hoe u de kans op recidief bloedingen kunt verkleinen en welke overwegingen er zijn om de antistolling na de bloeding wel of niet te hervatten.

Datum en locatie

Deze bijeenkomst vindt plaats op donderdag 8 december 2022 van 19.30 tot 22.00 uur in Studio Q16, te Hilversum. Deze webcast wordt enkel live uitgezonden, er volgt GEEN on demand opname van deze uitzending.

Gratis bij te wonen

Deze bijeenkomst kunt u gratis bijwonen.

Nu de uitzending vanavond plaatsvind is online aanmelden voor studiobezoek niet meer mogelijk. Wilt u er toch bij zijn vanavond laat het dan weten aan Elles Sebregts via 06-518 741 39. Zij zorgt dat er een plek voor u gereserveerd wordt.

 

Deze nascholing wordt mede mogelijk gemaakt door:

CV-NL-2200081

PP-ELI-NLD-1622

 

  • Privacyvoorwaarden

    In het kader van GDPR leeft Springer de wet- en regelgeving na zoals deze wordt gesteld door deze wet. Voor deze nascholing geldt dat het een samenwerking betreft tussen Springer, Bristol Meyers Squibb en Pfizer en dat zij elk hun eigen doel en middelen bepalen in de verwerking van persoonsgegevens. Springer, Bristol Meyers Squibb en Pfizer zijn daarmee afzonderlijk verwerkingsverantwoordelijken. De privacyvoorwaarden die van toepassing zijn vindt u hier: Springer HealthcareBristol Meyers Squibb en Pfizer.

 

Prof. dr. Menno Huisman

vasculair internist, LUMC Leiden

Prof. dr. Erik Klok

vasculair internist, LUMC Leiden

Prof. dr. Jaap Kappelle

neuroloog, UMC Utrecht

Dr. René Jansen

klinisch geriater, NWZ Alkmaar

Sebastiaan van Beek

huisarts, Praktijk Wateringseveld Den Haag

Voor deze nascholing is accreditatie in aanvraag bij NVN, NVKG, NVALT en NVZA.

Accreditatie is toegekend (ID: 488557) voor 2 punten door ABC1, NIV, NVSHA en NVVC. Daarnaast voor 1,5 punt bij KNMP-OA.

Deze bijeenkomst is bedoeld voor huisartsen, specialisten ouderengeneeskunde, klinisch geriaters, cardiologen, neurologen, internisten, longartsen, apothekers en SEH artsen.

U kunt deze uitzending ook online bekijken. Meld u hier aan om de live webcast online te bekijken.

Nu de uitzending vanavond plaatsvind is online aanmelden voor studiobezoek niet meer mogelijk. Wilt u er toch bij zijn vanavond laat het dan weten aan Elles Sebregts via 06-518 741 39. Zij zorgt dat er een plek voor u gereserveerd wordt.

19.30

Ontvangst in de studio

20.00

Live uitzending

21.30

Meet & Greet met de sprekers

Filters

Filtered on:

Filters