Onvoldoende controle van HbA1c en overgewicht is schadelijke voor T2D patiënten. Tijdig handelen kan het verschil maken. In deze interactieve live webcast staat daarom de vraag centraal hoe zorgverleners eerder kunnen intensiveren en welke barrières het doorbreken van therapeutische inertie in de praktijk bemoeilijken.
Aan de hand van praktijkgerichte casuïstiek bespreken experts onder andere therapeutische inertie, patiëntbezwaren, administratieve uitdagingen en de impact van desinformatie over (GIP/)|GLP-1-therapieën. U ontvangt concrete inzichten en praktische handvatten om behandelintensivering tijdig en effectief toe te passen in de dagelijkse praktijk.
Sprekers
Nathalie Masurel
Praktijkondersteuner
Gezondheidscentrum Merenwijk Leiden
Dr. Erik-Jan Verburg
Internist- endocrinoloog
Dijkander Ziekenhuis Purmerend
Annemarie Maeijer – Brüning
Moderator
Voor wie?
Huisartsen en praktijkondersteuners/-verpleegkundigen (ook niet voorschrijfbevoegd).
Wanneer
Woensdag 16 december van 19.30 tot 21.00 uur.
Accreditatie
Accreditatie is in aanvraag bij NVvPO, NVCG en Kwaliteitsregister V&V.
Huisartsen kunnen accreditatie aanvragen buiten hun vakgebied.
Gratis te bekijken
Deze nascholing wordt u gratis aangeboden door MedNet.
Vragen?
Voor vragen over deze webcast uitzending kunt u terecht bij nascholing@springer.com
Deze nascholing wordt mogelijk gemaakt door:

CMAT-60831 | 15OKT2026
-
Privacy Statement
In het kader van GDPR leeft Springer de wet- en regelgeving na zoals deze wordt gesteld door deze wet. Voor deze nascholing geldt dat het een samenwerking betreft tussen Springer en Lilly en dat zij elk hun eigen doel en middelen bepalen in de verwerking van persoonsgegevens. Springer en Lilly zijn daarmee afzonderlijk verwerkingsverantwoordelijken. De privacyvoorwaarden die van toepassing zijn vindt u hier: Springer Health+ en Lilly